fbpx
חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שירות ניקוי שטיחים

Rate this service

אנשים אוהבים שטיחים מהסיבה שהשטיחים יוצרים מראה עשיר, נעים וחמים והם מוסיפים המון יופי לעיצוב. מי שיש לו שטיח בבית, יודע כי השטיחים צוברים לכלוך וכתמים כל הזמן ומחייבים ניקיון כדי לשמור על המראה היפה של השטיח לאורך זמן.

ניקוי שטיחים באמצעות שאיבת ביתית לא תמיד מנקה אותו בעומק סיבי השטיח ובונסף לא מוציא כתמים, אבק פנימי שיצטבר וקרדיט האבק. הדבר היחיד שבאמת יכול לעזור לכם לנקות את השטיחים שלכם בצורה הטובה ביותר יהיה ניקוי שטיחים מקצועי. אז כמה יעלה לכם ניקוי כזה? מה זה בעצם מצריך? המשיכו לקרוא

 

מחיר ניקוי שטיחים

שטיחים צוברים לכלוך, כתמים ואבק כל הזמן. אנשים רבים רוצים לדעת כמה עולה לנקות שטיח באופן מקצועי? רבים חושבים כי מדובר בעלות מאוד גבוהה ושעדיף לרכוש שטיח חדש, אך יש טעות בידם. העלות היא נמוכה ביחס לרכישה של שטיח חדש והיא מאפשרת לכם להנות מהשטיח ליותר זמן.

עלות ניקוי שטיחים מחושבת לפי מ"ר  ונקבעת לפי סוג הטקסטיל שממנו עשוי השטיח, גודלו, ושיטת הניקוי. כיום ניתן להבחין בין שני סוגים של טקסטיל לשטיחים. יש שטיחים עבודת יד ויש סינטטיים. את השטיחים הטבעיים יותר קשה לנקות והם מצריכים זהירות יתרה הן מבחינת סוג חומר הניקוי והן מבחינת שיטת העבודה. עלות ניקוי שטיח טבעי תעלה יותר מניקוי של שטיח סינטטי.

הפרמטר השני שמנקה השטיח יתייחס אליו בקביעת המחיר הוא גודל השטיח במטר מרובע. ככל שהשטיח גדול יותר, כך תהיה עליו יותר עבודה והעלות תגדל. מעבר לכך, יתייחס המנקה לשיטת הניקוי. במידה ושיטת הניקוי מתבצעת בבית הלקוח, העלות תהיה זולה יותר מניקוי במפעל. לצורך השוואה, שטיח סינטטי בניקוי ביתי יעלה בין 50 -80 ₪ למ"ר. לעומת זאת, שטיח סינטטי בניקוי במפעל יכול לעלות בין 75 – 100 ₪ למ"ר.

ניקוי שטיחים

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חברות רבות ולפעמים גם בתים מתהדרים בשטיחים מקיר לקיר היוצרים מראה חמים ונעים בחלל. השטיחים צוברים אבק ולכלוך עם הזמן ומצריכים ניקוי מקצועי על מנת שימשיכו להיות יפים ומעוצבים.

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נקבע לפי מ"ר. המחירים נעים בין 15-27 ₪ למ"ר. קביעת העלות  תלויה כמובן באורך השטיח. ככל שהשטיח מכסה בבית או בעסק יותר שטח, כך העלות למ"ר תרד ותשתלם לכם יותר. לרוב כאשר מדובר בשטיחים בבתים, עלות ניקוי שטיח מקיר לקיר לחדר אחד עשויה לעלות בין 400 ₪ ל-450. במלונות או חברות, המחיר צונח באופן משמעותי למ"ר.

ניקוי שטיחים –  השירותים שלנו 

  • ניקוי שטיחים בבית הלקוח – ניקוי שטיחים בבית הלקוח על ידי חברת קלין פרו, הוא ניקוי שבו אנו שולחים מנקה מקצועי מטעמנו שמגיע עם מכונת ניקוי מקצועית ומגוון חומרי ניקוי המותאמים לניקוי שטיחים. חומרי הניקוי שאנו משתמשים בהם, הם חומרים איכותיים בעלי הרכב אנזימטי לפירוק כתמים. מכונת הניקוי המקצועית מחדירה את חומר הניקוי אל סיבי השטיח ולאחר מכן בעזרת מנגנון יניקה, סופגת את המים החמים וחומר הניקוי יחד עם הכתמים, החול, האבק וכל מה שמסתתר בתוך השטיח.
  • ניקוי שטיחים במפעל – אם אינכם יכולים לבצע את הניקוי בתוך הבית, אל דאגה! בשביל זה בחברה שלנו, יש שירות שבו אנו מגיעים עד אליכם ולוקחים את השטיח מהבית שלכם למפעל ניקוי שטיחים. לאחר שינקו את השטיח במפעל, אנו נחזיר לכם אותו נקי מכתמים ולכלוך. במפעל יבצעו ניעור מקצועי של השטיח, שאיבה תעשייתית חזקה של כל הלכלוך המצטבר וניקוי על ידי חומרי הניקוי הטובים ביותר שיש.

שירות זה ניתן רק באזור מסוים ולא בכל הארץ. בנוסף ניתן לקבל גם שירותי תיקון שטיחים.

למה חשוב להזמין מנקה שטיחים מקצועי?

השטיחים הם פריט עיצובי מאוד יפה בבתים ובחברות ואם לא מדובר בשטיחים מקיר לקיר, הרי שהם נמצאים על הרצפה, סופחים המון אבק וגם לכלוך כאשר הולכים עליהם או יושבים עליהם. כמו כן, לכל מי שמטפח חיות מחמד בבית, הרי שרובם מנשירים שערות שנדבקות היטב אל השטיחים.

בבתים שבהם יש ילדים, השטיח הוא מקום משחק לגיטימי במיוחד בחורף. עם הזמן, כאשר השטיח סופח אבק וחיידקים, הוא הופך, מבלי שאנו מודעים לכך, לאגר חיידקים עצום. אבק וקרדית האבק מסתתרים בתוכו וגורמים למגוון אלרגיות.

כל הסיבות הללו מחייבות אותנו לבצע ניקוי שטיחים יסודי אחת לתקופה. ניקוי מקצועי ויסודי של השטיחים בבית יפחית אלרגיות ומחלות ויותיר את השטיחים נקיים ובמראה יפה ונעים.

ניקוי שטיחים עצמי – טיפים חשובים

שטיחים נחשבים לפריט טקסטיל שלא קל לנקות. רוב השטיחים הגדולים אינם ניתנים לכיבוס במכונת כביסה ובמיוחד לא במכונה ביתית. צבירת האבק, הלכלוך, החיידקים והחול נכנסים בין הסיבים של השטיח והם מצריכים שיטות ניקוי מדויקות ומקצועיות.

רוצים לנקות את השטיח בעצמכם? קראו את הראות היצרן לפני שאתם מתחילים.

ניקוי שטיחים באופן עצמאי הוא אפשרי על ידי חומרי ניקוי שניתן לרכוש בסופרים ובחנויות הניקיון( בדקו עם היצרן עם חומרי הניקוי שאתם רוצים לקנות לא מזיקים לשטיח),. עם זאת, חשוב לדעת שניקוי עצמאי לא תמיד יעיל ויסודי מספיק. המראה של השטיח יהיה סביר, אך כתמים קשים ולפעמים נרחבים יישארו בדרך כלל והחול והאבק לא ייצאו באופן מלא מהשטיח.

מומלץ לבצע שאיבה קבועה של השטיח ובכך למזער את כמות החול והאבק. כמו כן, מומלץ להזמין ניקוי מקצועי של חברה לניקוי שטיחים אחת לשנה. חברה כזו יכולה להגיע אליכם הביתה ולבצע את הניקוי באמצעות מכשור מקצועי וחומרי ניקוי מיוחדים שיותירו את השטיח שלכם נקי, מריח טוב ויפה. חברות מקצועיות לניקוי שטיחים מציעות לרוב, גם שירות תיקון וניקוי שטיחים, המאפשרים לשמור על השטיח לאורך זמן.

חשוב לצין  שלפני שאתם מנקים בעצמכם את השטיח קראו את הוראות היצרן לפני כל פעולה! יש צורך להיזהר לפני שמנסים לנקות שטיח לבד במיוחד שמדובר בשטיחים עבודת יד ותמיד עדיף להזמין שירות מקצועי.

ניקוי שטיחים מקצועי – תהליך ניקוי שטיח

אנו בקלין פרו מעניקים שירותי ניקוי שטיחים בבית הלקוח. תהליך ניקוי השטיחים מתבצע ככה:

  • שאיבת השטיח – בשלב ראשוני יתבצע שאיבה של השטיח כי להסיר לכלוך שיושב בכבה העליונה של השטיח.
  • ריסוס חומר ניקוי – בשלב השני יתבצע ריסוס של אנזים שמפרק כתמים ונמתין כ 15 דקות .
  • הברשה – בשלב זה יתבצע הברשה יסודית של השטיח כדי לפרק ולהסיר את הכתמים שבשטיח.
  • הזרקה ויניקה – בשלב זה מכונת ההזרקה והיניקה תתחיל לפעול ותבצע חיטוי וניקוי עמוק.
  • שאיבה ובישום – בשלב האחרון השטיח יקבל בישום ושאיבה יסודית כדי לקצר זמן ייבוש.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים

במשרדים רבים אנו רואים שטיחיםמקיר לקיר. מדובר על מראה יוקרתי ויפה המקנה חמימות ואלגנטיות. כמובן שכדי לשמור על המראה הזה, חשוב לבצע ניקוי שטיחים וגם חידוש שטיחים, אחת לתקופה.

ניקוי שטיח מקיר לקיר מחייבת עבודה מקצועית, שכן שטיפה ושאיבה של השטיחים בשיטות רגילות אינה מתאימה ולא מסירה את הכתמים. בשטיחים מקיר לקיר יש לבצע פעולת קרצוף שטיחים הנכנסת היטב לסיבי השטיח ומפרקת את כל הלכלוך שהצטבר ונוסף יש צורל במכונת הזרקה ויניקה עוצמתית אשר מבצעת הזרקה בלחץ גבוה כדי להיות אפקטיבית מול סיבי השטיח הקשיחים.

 

שירותי ניקוי מוספים שיכולים לעניין אתכם:

ניקוי ספות – ניקוי וחידוש ספות במחירים משתלמים!

ניקוי מזגנים – חיטוי וניקוי מזגן מקצועי!

ניקוי ריפודים לרכב – ניקוי חיטוי ונטרול ריחול לא נעימים!

ניקוי כורסאות – ניקוי כורסאות בד ועוד שירות מקצועי עד הבית!

 

מחיר ניקוי שטיחים

לפני ואחרי - ניקוי שטיחים

שירותים נוספים

לקוחות ממליצים על שירותי הנקיון שלנו

חיפוש

מאמרים חמים

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !