fbpx
חיפוש
ניקוי מזגנים מעובש מחיר

ניקוי מזגנים מעובש

5/5 - (1 vote)

ניקוי מזגן מעובש מומלץ להזמין מחברה מקצועיתצ אשר מעניק ניקוי , חיטוי והסרת העובש מהמזגן. עובש במזגן כמובן מזיק לבריאות של כל מי שבחלל החדר. אנו בחברת קלין פרו שירותי חיטוי וניקוי מזגנים מקצועיים הכוללים פירוק המזגן, ניקוי פילטרים ומסננים וחיטוי יסודי כדי שהמזגן יהיה נקי. 

מה גורם לעובש במזגן

הצטברות לחות במזגנים זה הגורם העיקרי לעובש במזגן, כמובן בנוסף לאבק, יוצרים את הקרקע המושלמת לצמיחת עובש, חלקיקי האבק מתיישבים על המשטחים הרטובים, ומספקים חומרי מזון לעובש לגדול. חוסר אוורור מתאים מחמיר את הבעיה מכיוון שאוויר עומד מאפשר ללחות להצטבר, מה שמאיץ את התפתחות העובש.

במקרים של הזנחה וחוסר בתחזוקה שוטפת(ניקוי מזגן מקצועי כל שנה), כגון ניקוי פילטרים ובדיקת נזילות, עלולה גם היא להוביל להתפתחות והתפשטות עובש. ללא ניקוי יסודי ומקצועי יש סיכוי שמערכות ניקוז  יכולות להיות סתומות ולכם הם יכולות לספק לחות נוספת לעובש לפרוח.

ניקוי מזגנים מעובש

באיזו תדירות מומלץ לבצע ניקוי מזגנים מעובש

ניקוי קבוע של המזגן שלכם מעובש חיוני כדי להבטיח את איכות האוויר שאתם נושמים. בנוסף לפן הבריאותי ניקוי מזגן  מגביר את האיפקטביות של המזגן שפועל בעוצמה יותר גבוהה ומקרר/מחמם בצורה יותר איכותית וכל זה בצריכת חשמל מופחתת. לגבי תדירות הניקוי יש מספר גומרים שעלולים לשנות את תדירות הניקוי.

בדרך כלל מומלץ לנקות את המזגן לפחות פעם בשנה כדי למנוע הצטברות עובש. עם זאת, בסביבות עם רמות לחות גבוהות או במקומות שהמזגן עובד שעות נוספות, ייתכן שיהיה צורך בניקוי בתדירות של פעם בחצי שנה. לדוגמה, בתים ליד החוף (או משרדים) עשויים לדרוש ניקוי כל 6 חודשים.

גם לעוצמת השימוש יש תפקיד מכריע בקביעת תדירות הניקוי. ייתכן שיהיה צורך לנקות מזגנים המשמשים כל השנה או בסביבה מסחרית בתדירות גבוהה יותר בהשוואה למזגנים המשמשים עונתיות בבית.

תחזוקה שוטפת לא רק מונעת צמיחת עובש אלא גם מסייעת בשמירה על יעילות ותוחלת החיים של המזגן. על ידי תזמון ניקיון ובדיקות שגרתיות, תוכלו להבטיח מזגן נקי שנותן תפוקה מקסימלית.

ניקוי מזגנים מעובש מחיר

כשמדובר בניקוי מזגנים מעובש, העלויות הכרוכות בכך יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים. יש את האפשרות הזולה והיא לנסות לנקות בעצמכ, כמובן שניקוי זה חסכוני אבל לרוב אינו אפקטיבי וברוב המקרים אינו איכותי ויסודי כדי להעלים את העובש ובנוסף ניקוי עצמי יכול לגרום לנזקים במזגן שעלולים להיות יקרים ביותר., עלות ניקוי מזגנים מעובש של איש מקצוע מתחיל ב 300 שקלים ותלוי בגודל המזגן ( כמובן מדובר במזגן עילי, ניקוי מזגן מיני מרכזי יקר יותר)

חשוב להבין שעל ידי הזמנת שירות של מנקה מזגנים מקצועי תקבלו ניקוי בעזרת ציוד ובטכניקות מיוחדות כדי להבטיח הסרה מלאה של העובש ולמנוע את צמיחתו מחדש.

גורמים שיכולים להשפיע על המחיר של ניקוי מזגן מעובש הם: נגישות יחידת המזגן, נוכחות צמיחת עובש נסתרת והצורך בתיקונים או תחזוקה נוספים.

מהן הסכנות במזגן עם עובש

עובש במזגנים עלול להוות סיכון משמעותי הן לבריאות שלכם והן ליעילות המזגן. אחת הסכנות העיקריות של עובש במזגן שלכם היא ההשלכות הבריאותיות האפשריות שיכולות להיות לו מי שנמצא החלל. נבגי עובש המשתחררים על ידי המזגן עלולים לגרום לבעיות נשימה כגון שיעול, גירוי בגרון ועוד, במיוחד אצל אנשים הסובלים מאלרגיות או אסטמה.

יתר על כן, עובש במזגן יכול להוביל להתפשטות נבגי עובש בסביבה הפנימית שלכם (חדר בבית או המשרד), ולזהם את האוויר שאתם נושמים. זה יכול לגרום למגוון בעיות בריאותיות, כולל גודש בסינוסים, גירוי בעור ואי נוחות בעיניים. נוכחות עובש עלולה להחמיר מצבים קיימים וליצור בעיות בריאותיות חדשות עבור אנשים הנחשפים אליו באופן קבוע.

סכנה נוספת של מזגן עם עובש היא הירידה באיכות האוויר בתוך הבית. צמיחת עובש ביחידה עלולה לפגוע באיכות האוויר המסתובב בביתכם, ולגרום לו להרגיש מחניק ולא נעים. בנוסף, מזגן שורץ עובש עלול להתקשות לשמור על רמות הטמפרטורה והלחות הרצויות, מה שמוביל לנוחות מופחתת ולחשבונות חשמל גבוהים יותר.

 

שאלות ותשובות:

שאלה:האם יש אחריות על הסרת העובש?

תשובה:כן. בתהליך ניקוי מזגנים מעובש מתבצע ניקוי, חיטוי והסרה של העובש.

שאלה: האם ניתן להזמין שירותי ניקוי מזגן מעובש בימי שישי?

תושבה: כן. אנו זמינים החל מהשעה 8 בבוקר.

 

 

שירותי ניקוי נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ניקוי ספות

ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי מזרונים

שתף:
קטגוריות:

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !