fbpx
ניקוי-מזרן-משתן

ניקוי מזרן מפיפי – דברים שחשוב לדעת

ניקוי מזרן מפיפי 

 

כל פריט שיש לנו בבית עלול להתלכלך. חלק מהדברים יותר קלים לניקוי וחלק מהדברים קשים מאוד לניקוי. לפעמים מספיק להעביר סמרטוט, לפעמים אפשר להכניס לכביסה. אבל איך מנקים מזרן מפיפי? בין אם ילדים קטנים שהחריבו את המזרן, או ההורים המבוגרים/סבים שלנו שאנחנו דואגים להם ואפילו בעלי החיים שלכם שברב חוצפתם הרשו לעצמם יותר מדי. אז איך מנקים מזרן מפיפי? במאמר זה אנחנו נשתדל לענות לכם על כל השאלות שלכם. 

 

ניקוי מזרן מפיפי עשה זאת בעצמך 

 

כמובן במקרים מסוימים יש סיכוי לנקות מזרן מפיפי לבד גם מבלי להזמין איש מקצוע. אז איך ניתן לדעת שאפשר להציל את המזרן שלנו בעצמינו? ובכן זה הכל תלוי בטיימינג ואנחנו נסביר. כל עוד לא גררתם את הזמן וישר אתם מנסים לעשות משהו בנידון, עוד יש לכם סיכוי. אחרי 2-3 ימים כבר אין לכם יותר מדי מה לעשות. אז אם כן תפסתם את המזרן שלכם ברגע האמת איך אתם מבצעים ניקוי מזרן מפיפי?  

  • אבקת סודה אבקת סודה הינה בסיסית מאוד אשר מנטרלת את החומציות של השתן ומסייעת להעלמת הריח. יש לפזר סודה לשתייה ולתת לה לשבת כמה דקות ולאחר מכן לשאוב את האבקה מהמזרן. 
  • חומרי ריח חשוב להבין שיש מגוון מאוד רחב של כל מיני חומרי ריח למיניהם. חלק כמו בשמים רק מפציצים את הריח שלהם לתקופת זמן מסוימת ולאחר מכן הם מתנדפים והריח חוזר. ככה שניקוי מזרן מפיפי לא תעשו בעזרת בושם. נסו למצוא חומר קוטל ריח! המטרה היא לקטול את הריח המסריח ולא לעשות לו מקלחת צרפתית. 
  • מגן מזרן כמובן שאחרי שיש פיפי על המזרן זה מאוחר מדי אבל קחו בחשבון שאפשר למנוע את כל הכאב ראש הזה בעזרת כמה עשרות שקלים אשר קונים מגן מזרן שאפשר לכבס ולשמור שנים בבית. 

 

ניקוי מזרן מפיפי להזמין איש מקצוע 

 

אז אם כבר איחרתם את המועד או שהמכה כה קשה שלבד לא הצלחתם להתמודד עם המצב, אל חשש. עם המכונות, החומרים והטכנולוגיות של היום ניתן לעשות פלאים. החומרים שיש לאיש מקצוע בתחום אתם לא יכולים להשתמש בהם ולמה בעצם? איש מקצוע מנקה את המזרן שלכם במכונה ייעודית שיש לה מנגנון חכם של הזרקה ושאיבה בו זמנית. ככה למעשה ניתן ממש לשטוף את המזרן וגם את החומרים שהשתמשנו בהם. לכן זה קריטי לא לשחק עם המזל ולנסות כל מיני ניסים בבית כי זה יעלה לכם הרבה יותר מלהזמין איש מקצוע בתחום . ניקוי מזרן מפיפי נעשה בכמה שלבים. קודם כל צריך לאבחן את מצב המזרן. ברב המקרים איש המקצוע יפגוש מזרן יבש מסריח ומוכתם. לכן העבודה תתבצע במספר שלבים. 

 

  • מתקן השחמות קודם כל צריך לתת מענה לבעיית הכתמים שאתם רואים על המזרן. המזרנים שלנו הם עשויים מכותנה. ואם הכותנה איכותית אז היא נצבעת בקלות ולא תורידו את הצבע כל כך בקלות, כמו כביסה של חולצות איכותיות כנגד כביסה של חולצות זולות. המזרנים שלנו לרב עשויים מכותנה באיכות גבוהה מאוד וזה רק מקשה על הניקוי. ולכן מרססים חומר מחטא ומתקן השחמות בתור התחלה על מנת שהחומר הפעיל יתחיל לעבוד. 
  • לא לשפשף! לא משפשפים מזרן עם מברשות וזה קריטי. המזרן שלכם פשוט יפרם. תהליך ניקוי המזרן מפיפי הוא תהליך מאוד מדויק אשר מטרתו היא לשמר את המזרן שלכם ולא להרוס אותו. לכם איש מקצוע יודע לבצע ניקוי מזרן מפיפי עם חומרים ייעודים ומכונה ייעודית מבלי לשפשף את המזרן ולפרום אותו חלילה. 
  • קטילת ריח אחרי שהחומר הפעיל עשה את עבודתו נאמנה עכשיו צריך לשטוף אותו החוצה מהמזרן ולדאוג לבעיית הריח. לכם אנחנו ממלאים את המכונה בחומר קוטל ריחות רעים כל מנת להעלים את הריח של הפיפי מהמזרן. עבודה זו מתבצעת בהזרקה ויניקה אשר למעשה ממש שוטפת את המזרן שלכם, מנקה או מפיפי ומחדירה את החומר קוטל הריחות אל עומק המזרן. אנחנו אוהבים להוסיף עוד חומר בשם cotton easy  אשר נותן טיפול לסיבי הכותנה ומכיל בנוסף חמצן פעיל אשר ימשיך להבהיר את המזרן שלכם עוד כ-8 שעות לאחר הניקוי. 
  • שאיבה וייבוש עכשיו אחרי שסיימנו להעניק את הטיפול למזרן שלכם עלינו לדאוג כי תוכלו לחזור לישון עליו בקרוב מבלי לחשוש שחלילה הייבוש יקח יותר מדי זמן וחלילה יתפתח עובש במזרן. לכן אנחנו שואבים היטב את המזרן ומעמידים אותו להתייבש כ-8 שעות בממוצע. אנחנו אוהבים להשתמש במכונות חזקות מאוד עם שני מנועי שאיבה על מנת באמת לנקות את המזרן מפיפי כמו שצריך. 

 

אז אחרי ששיתפנו אתכם במידע הזה אנחנו מקווים שענינו על כל השאלות שלכם בנוגע לניקוי מזרן מפיפי, בעיה שאין בית שלא נתקל בה. בכל מקרה אם אתם לא בטוחים מה המצב של המזרן שלכם אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולשלוח לנו תמונה. כך תוכלו לזכות בייעוץ שלנו ללא עלות ותוך דקות בודדות בלבד. 

 

 

שתף:
קטגוריות:

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !