fbpx
חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מזמינים רק מחברת קלין פרו. אנו מספקים שירות ניקוי הכולל: חיטוי, ניקוי, הסרת כל סוגי הכתמים, נטרול ריחות והחזרת המראה הטבעי של השטיח. ניקוי שטיח מקיר לקיר שונה מכל ניקוי אחר.

אחת האתגרים העיקריים זה שאי אפשר לנער או להפוך שטיח מקיר לקיר , ולכן חייב לבצע ניקוי בשיטה וטכניקות המותאמות לסוג שטיח זה. אנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

אתם יכולים להזמין את צוות הניקוי שלנו בכל יום במהלך השבוע. ( ראשון – חמישי 08:00 – 20:00. יום שישי 08:00 – 14:00).

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – למה קלין פרו

אנו בקלין פרו שמים דגש על איכות העבודה ונאזרים בצוות מיומן ומכשור מתקדם. היתרונות שלנו כחברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר הם:

  • מכשור מתקדם – המכונות שאנו מחזיקים בעלות עוצמות חזקות על מנת שנוכל לבצע הזרקה ויניקה מקסימלית. בנוסף אנו משתמשים במכונת קרצוף שמבצעת הברשה אשר מסיר לכלוך, אבק וגרגירים של חול, אוכל ועוד.
  • חומרי ניקוי איכותיים – אנו מבינים את החשיבות שישי לחומרי ניקוי איכותיים לרמת גימור ולתוצאה הסופית, ולכן אנו מחזיקים בחומרי ניקוי איכותיים שעוזרים לנו לנקות ולשמור על איכות השטיח.
  • זמינות גבוהה – אנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה. אנו מציעים שירות מהיום למחר לרוב חלקי הארץ.
  • צוות ניקיון מיומן – צוותי הניקיון שלנו בעלי ניסיון של כל סוגי השטיחים. הצוות שלנו יאבחן כל שטיח ויחליט על שטית הניקוי היעילה ביותר.
  • פריסה ארצית – אנו מעניקים שירותי חיטוי ניקוי שטיחים מקיר לקיר בתל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע ועוד.

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

 

ניקוי כתמים בשטיח מקיר לקיר

תהליך ניקוי כתמים בשטיח מקיר לקיר חייב לעבור אבחון שלסוג הכתם הכולל: מה מקור הכתם, תפזורת הכתם, האם יש ריחות לוואי מהשטיח, מה וותק הכתם ועוד. לאחר האבחון אנו נחליט על איזה חומרי ניקוי נשתמש בתהליך הניקוי וכמובן פעולות ניקוי נוספות. חייב לציין שהסרת כתמים מניקוי שטיח מקיר לקיר חייב להתבצע על ידי חברת ניקוי שטיחים מקצועית המעניקה אחריות על הניקוי ובעלת וותק וניסיון רב.

אנו נסיר ככתי אוכל ושתיה, כתמי קפה, בוץ ועוד. בנוסף לאחר הסרת הכתמים אנו מבצעים חיטוי עמוק באזור המוכתם.

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מחיר

המחיר לניקוי שטיח מקיר לקיר משתנה בהתאם לגודל השטיח, מצב הכתמים וכמובן גיל השטיח.

 

סוג הניקוי  מחיר מומלץ (₪)  תיאור הניקוי 
ניקו שטיח מקיר לקיר החל מ- 20 למ"ר ניקוי וחיטוי כולל הסרת כתמים וחיטוי.
נטרול ריחות רעים לשטיח  החל מ-30 למ"ר נטרול ריחות לוואי בעזרת שיטת ניקוי חדישה..
חיטוי ונטרול ריחות כתמי שתן לשטיח החל מ-30 למ"ר חיטוי, הסרת הכתם ונטרול ריח השתן.
הסרת כתמי קפה משטיח לקיר לקיר החל מ-30 למ"ר חיטוי והסרת כתמי היין מהשטיח 
הסרת כתמי עובש החל מ-30 למ"ר חיטוי מעמיק כולל נטרול ריחות והסרת כתמי העובש.

 

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – שלבים בניקוי וחיטוי השטיחים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מצריך ניקוי במספר שלבים:

שלב ראשון – הזזת רהיטים וחפצים שיפריעו בתהליך הניקוי, כדי שנוכל לנקות את כל השטח יש וצורך לפנות את חלל החדר לגמרי כדי שכל אזור בשטיח יהיה זמין לניקוי. במקרים של רהיטים העשויים מעץ היזהרו שלא ישאירו צבע על השטיח. במקרים של ריהוט מברזל חשוב לא להרטיב את האזור מחשש שהריהוט יחליד.

שלב שני– בשלב הראשון יש לרסס חומרי ניקוי מותאמים (לרוב ניקוי שטיחים מקיר לקיר יצטרכו חומרי ניקוי המסירים כתמי גריז שומן ולכלוך קשה). לאחר שהשטיח רוסס בנדיבות יש להמתין כ – 15 דקות ( מומלץ להמתין כדי לתת לחומרי הניקוי לפרק את הכתמים הקשים). שלב הריסוס דומה לתהליך הריסוס בניקוי ספות וריפודים נוספים

שלב שלישי– שלב הקרצוף  – בשלב זה יתבצע קרצוף עם מקרצפת כדי לפרק את הכתמים הקשים מהשטיח. יש אפשרות להשתמש במקרצפת חשמלית או המכונת קרצוף, אנו ממליצים לבצע קרצוף עם מברשת ידנית לכתמים קשים ולעבוד נקודתית על כל כתם בנפרד. לרוב בשלב הקרצוף יהיו כתמים של שומן, גריז ובשטיחים מקיר לקיר במשרדים יהיו כתמי קפה, שאותם ניתם להסיר בעזרת חומר עוצמתי המותאם להסרת כתמי השחמה.

שלב שלישי – הזרקה ויניקה – בשלב זה יהיה שימוש במוכנת הזרקה ויניקה עוצמתית בשילוב של מוט שטיחים מקצועי. בפעולה זו אנו נחדיר מים לעומק סיבי השטיח ונבצע יניקה יסודית ומקצועית. שלב זה מגיע כמובן אחרי שהכתמים התפרקו על ידי חומרי הניקוי שריססנו שלב קודם.

שלב רביעי – בישום וייבוש השטיח- בלשב זה אנו נשאב את השטיח ביסודיות ונעניק ייבוש יסודי ומקצועי. תהליך השאיבה חשוב במיוחד בשטיח מקיר לקיר מכיוון שהזמנת חברת ניקוי שטיחים לא מקצועית אשר לא תבצע שאיבה יסודית של השטיח

עלולה לגרום לריחות לוואי.

שאלות ותשובות:

שאלה: כמה זמן לוקח ניקוי שטיח מקיר לקיר?

תשובה: זמן הניקוי נקבע לפי גודל השטיח, מורכבות הניקוי (ישנן משרדים שעל השטיח יש עמדות ישיבה אשר גורמות לניקוי להיות יותר מורכב, ולכן זמן הניקוי יתארך לעומת ניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרד או בבית ללא ריהוט.) ישנם עור פרמטרים העלולים להשפיע על זמן הניקוי ולכן יש צורך בהגעה של איש מקצוע כדי לתת זמן מוערך. לבירור ותיאום ניקוי צרו קשר.

שאלה: איך נקבע מחיר לניקוי שטיח מקיר לקיר?

המחיר נקבע לרוב על ידי גודל השטיח אבל בנוסף ישנה חשיבות למצב הכתמים בשטיח. ישנם שטיחים מקיר לקיר הספוגים בכתמי קפה אשר מצריכים ניקוי ממוקד כדי שיהיה ניתן להסירם. שטיחים המצריכים מלבד מכונת הזרקה ויניקה גם מכונת קרצוף יתומכרו בעלות גבוהה יותר מאשר ניקוי שטיח בעזרת מכונת הזרקה ויניקה בלבד.

האם אתם מבצעים ניקוי שטיחים מקיר לקיר בימי שישי וערבי חג?

תשובה: אנו מבינים את החשיבות לניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים, ולכן אנו זמינים לתת שירות בימי שישי וערבי חג כדי שהשטיח יתייבש עד שהמשרד חוזר לפעילות מלאה. זמן הייבוש לרוב לוקח 12-24 שעות.

שתף:
קטגוריות:

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !