fbpx
חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ספות בד

שירות ספות בד

ניקוי ספות מבד – כל מה שצריך לדעת

האם התרווחתם להנאתכם על ספת הבד הממוקמת בסלון ביתכם, בעודכם לוגמים מכוס הקפה או היין, ולפתע ידכם רעדה קלות והנוזל נשפך ויצר כתם בריפוד? האם יש לכם ילדים קטנים או שהנכדים הגיעו לבקר אתכם וגיליתם כתמים על הספה המעוצבת בסלון ביתכם?   לא לדאוג הצוות שלנו מתמחה בניקוי ספות בד.

אם יש לכם ספת בד לבטח נתקלתם במצבים כמו כתם מקפה או מיין שנשפכו בטעות על הספה, סימני כפות רגליים מלוכלכות, שערות של חיות המחמד, כתמים שנוצר משאריות מזון, סימני צבעים על הריפוד לאחר שהילדים ציירו ציור יפהפה וכיוצא בזה. מה אפשר לעשות נגד כתמים על ריפוד הבד? האם צריך לקנות ספה חדשה או שניתן להסיר ולנקות את הכתמים? האם חייבים להזמין בעל מקצוע לניקוי הספה או שיש שיטות ניקיון יעילות בשיטות עשה זאת בעצמך? כדי ללמוד איך מנקים נכון ספה מבד פנינו למומחים של חברת קלין פרו – החברה המובילה בישראל לשירותי ניקוי ספות מבד או מעור.

ניקוי ספות בד- מחיר

סוג השירותמחיר
ניקוי ספת דו מושביתהחל מ – 250 ש"ח
ניקוי ספת תלת מושבית החל מ – 280 ש"ח
ניקוי ספה פינתיתהחל מ – 300 ש"ח
ניקוי ספת נוערהחל מ – 250 ש"ח
ניקוי ספת גינההחל מ – 250 ש"ח
ניקוי ספת שזלונגהחל מ – 300 ש"ח
ניקוי ספה 3+2 מושבים החל מ – 300 ש"ח
ניקוי ספה נפתחתהחל מ – 250 ש"ח
ספה נפתחת פינתיתהחל מ – 300 ש"ח

ספות בד – רהיט פופולרי בישראל   

ספות עם ריפוד בד נחשבות לרהיט פופולרי וניתן למצוא את הספות המעוצבות והנוחות ברוב הבתים והדירות בישראל. ספה או מערכת ישיבה שלמה מבד מגיעה בשלל עיצובים מרהיבים וייחודיים, זהו רהיט נוח ומזמין, המחיר של ספות בד זול באופן משמעותי מעלות ספות העור, והחיסרון העיקרי שלהן הוא רגישות הריפוד לכתמי מזון ושתייה ולהצטברות לכלוך. 

בדי הריפוד סופחים בקלות נוזלים ושאריות מזון, הם מתלכלכים בקלות בגלל כפות רגליים מלוכלכות, והבד צובר אבק ושערות של חיות המחמד. הבד סובל מבלאי טבעי עקב שימוש, עם הזמן ניתן להבחין בדהיית צבע ושינויי גוון, והספה מאבדת את המראה המרשים. כדי להימנע מהוצאה כספית גבוהה הנדרשת לרכישת ספה חדשה כדאי לדעת כי ניתן להזמין שירות ניקוי ספות מבד מחברה מקצועית המתמחה בניקיון ספות, שטיחים, כסאות מרופדים ומזרנים, ויש אפשרות לנקות את הבד לבד בעזרת חומרי ניקיון איכותיים ושיטות ע.ז.ב.

3 שלבים לניקוי ספות בד

המומחים ממליצים לנקות ספות בד רק לאחר בדיקת ואבחון מאפייני הספה, הבד וסוג הכתם. יש להתאים את שיטת הניקיון והחומרים לסוג ועומק הכתם (לכלוך קשה, לכלוך נקודתי או הפרשות גוף), סוג הבד וגיל הרהיט. אם מנקים לכלוך וכתמים מספה ישנה יש לעבוד בזהירות ובעדינות, לנסות את חומרי הניקיון וחידוש הבד במקום נסתר ולהימנע משפשופים חזקים העלולים להרוס את סיבי הבד. 

יש סוגים שונים של בדי ריפוד לספות, הבדים הנפוצים הם כותנה, פשתן, קטיפה, אימפלה (מיקרופייבר), בדים סינתטיים, ויסקוזה ועוד. 3 השלבים העיקריים לניקוי ספות בד הם:

  • אבחון הבד וסוג הכתם.
  • התאמת שיטת וחומרי הניקיון.
  • ניקוי לפי הוראות היצרן.

ניקוי ספות בד

5 טיפים לניקוי ספות בד בשיטות ע.ז.ב

  • הטיפ החשוב ביותר לניקוי כתמים הוא מניעת הכתם, לכן יש להקפיד ולנקות את הכתם מיד לאחר שהוא נוצר ואין להמתין ולדחות את הניקיון אחרת קשה להסיר את הכתם. אפשר לכסות את הספה בבד לפני שהילדים וחיות המחמד מטפסים עליה.
  • לפחות פעם בשבוע יש לשאוב את בדי הריפוד של הספות והכורסאות ולנקות אותם מלכלוך מוצק שאינו מסיס במים. בעזרת שואב עם ראש מתאים ניתן להסיר מהבד לכלוך מוצק כמו חול, אבק, שערות, שאריות אוכל, קשקשים ועוד.
  • ניקוי הבד מכתמי שתן או יין על ידי מטלית לחה הספוגה בתערובת מים וחומץ טבעי, יש לספוג את הנוזל מיד, למרוח מעט מהתערובת, להמתין כ-3 דקות ולנגב בעזרת מגבת נייר או מטלית. להסרת כתמי דם כדאי למרוח על הכתם חלב ולנגב.
  • לניקוי כתמי אוכל ושתייה, הכתמים הנפוצים ביותר על ספות בד, ניתן לרכוש בסופר חומרי ניקיון ייעודיים ולנקות את הכתם לפי הוראות היצרן, יש לנסות את החומר במקום נסתר מהעין.     
  • אחת לשנה כדאי להסיר את הריפוד ולכבס אותו, ואחת לשנתיים מומלץ להזמין ניקוי יסודי של הספה על ידי חברת ניקיון מקצועית.

ניקיון כתמים נקודתיים וקשים

רוב הכתמים על בדי הספות הם נקודתיים או קשים. כתמים נקודתיים נוצרים משאריות מזון ושתייה, וכתמים קשים נוצרים בעיקר מהפרשות גוף כמו דם, שתן, קיא, שומן וזיעה. אלו כתמים קשים להסרה לכן מומלץ להזמין את הצוות המיומן של חברת קלין פרו. החברה המובילה מתחייבת ל-100% אחריות, לתוצאות מעולות בכל עבודה, לשירות מעולה בפריסה ארצית, למחיר משתלם ולניקיון 100% של כל הכתמים.

מחיר ספות בד

ניקוי ספה דו
ניקוי ספה 3 מושבים
ניקוי ספה 2+3 מושבים
ניקוי כורסת טליוזיה
₪250 - 200 ₪
₪320 - 280 ₪
₪380 - 290 ₪
₪180 - 150 ₪
ניקוי ספה דו ₪250 - 200 ₪
ניקוי ספה 3 מושבים ₪320 - 280 ₪
ניקוי ספה 2+3 מושבים ₪380 - 290 ₪
ניקוי כורסת טליוזיה ₪180 - 150 ₪

לפני ואחרי - ספות בד

שירותים נוספים

לקוחות ממליצים על שירותי הנקיון שלנו

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !